facebook
Blog wpisy
ZWROTY I REKLAMACJE

Zgłoszenie reklamacyjne:

Towary oferowane przez SPIN-SPORT Akcesoria Trenerskie posiadają gwarancję producenta. Gwarancji nie podlegają uszkodzenia mechaniczne (typu: wgniecenia, rozdarcia, obtarcia, rozcięcia etc.) oraz uszkodzenia spowodowane niedbałym lub niewłaściwym, niezgodnym z przeznaczeniem użytkowaniem. Reklamacja towaru polega na zgłoszeniu obsłudze sklepu informacji o usterce przez formularz reklamacyjny, następnie wysłaniu produktu wraz z opisem reklamacji, (prosimy od dołączenie dowodu zakupu - paragon lub faktura) na adres biura firmy. Koszty wysyłki pokrywa kupujący.

Uwaga: SPIN-SPORT Akcesoria Trenerskie nie odbiera przesyłek pobraniowych oraz wysłanych na koszt odbiorcy - SPIN-SPORT. Po otrzymaniu informacji o reklamacji od Klienta i towaru stanowiącego przedmiot reklamacji wraz z opisem, firma Spin Dariusz Lewandowski jest zobowiązana do ustosunkowania się do reklamacji w ciągu 14 dni. Termin naprawy lub wymiany towaru zależy od producenta i wynosi ok. 1 do 2 miesięcy.

UWAGA: Prosimy, aby Klient poinformował SPIN-SPORT Akcesoria Trenerskie o zamiarze reklamacji towaru i przesłał wypełniony formularz reklamacyjny na adres e-mail: biuro@spin-sport.pl

Pobierz Formularz zgłoszenia reklamacyjnego

Zwrot towaru:

Prawo do zwrotu zakupionego towaru w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki.

Zgodnie z "Ustawą z dnia 02.03.2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny",(Dz. U. Nr 22, poz. 271) Art. 2 punkt 2, konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, w terminie 14 dni od otrzymania towaru. Rezygnacja może być częściowa lub z całego zamówienia.

Konsument zobowiązany jest zwrócić Towar w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Prosimy o dołączenie dowodu zakupu (oryginał paragonu lub faktury VAT). Zwrot Towaru powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od daty wysłania oświadczenia o odstąpieniu od umowy przez Konsumenta. Zwrot Towaru (koszt odesłania Towaru do Sklepu) odbywa się na koszt Konsumenta.


Uwaga: Sklep SPIN-SPORT nie odbiera żadnych przesyłek pobraniowych.

Zgodnie z ustawą, zwrotowi nie podlegają produkty chronione prawami autorskimi, takie jak oprogramowanie, płyty CD itp.

UWAGA: Prosimy, aby Klient poinformował SPIN-SPORT uzupełniając formularz zwrotu towaru i przesłanie go na adres e-mail: biuro@spin-sport.pl do 14 dni od daty otrzymania przesyłki.

Pobierz Formularz zwrotu

 

 


 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl