facebook

Drabinka Koordynacyjna Zestaw 4 Kolory

Dostępność: brak towaru
Cena: 135,00 zł 135.00
quantity szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5 (Ilość ocen: 3)
Producent: -
Kod produktu: 8829-259CD

Opis

   Drabinka koordynacyjna zestaw 4 kolory jest znakomitym przyrządem do kształtowania szybkości nóg, koordynacji i balansu. Aby biec szybciej, zawodnik musi zwiększyć częstotliwość stawiania kroków lub zwiększyć długość poszczególnych kroków. Ćwiczenia na drabince, skupiają się jedynie na częstotliwości stawiania kroków. Poprzez ćwiczenia na drabince, zawodnik uczy swoje mięśnie szybkiej reakcji.

Zawodnicy spędzają mnóstwo czasu na wykonywaniu ćwiczeń technicznych, a zapominają o treningu „lokomocyjnym”. A przecież w każdym sporcie panuje prosta zasada: jeżeli nie znajdziesz się w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie, to nieważne jest, jak dobrze potrafisz wykonać element techniczny. Dlatego dla zawodnika rzeczą bezwartościową są szybkie nogi.
Drabinka wykonana jest z KOLOROWEGO PCV (żółte, zielone, niebieskie, czerwone) oraz taśmy polipropylenowej koloru czarnego, żółtego, czerwonego granatowego lub niebieskiego. Materiały te zapewniają doskonałą trwałość. Długość drabinki 5 metrów. Każda drabinka posiada 5 szczebli co daje 5 okien o wymiarach 40x45 cm (standard). Drabinki można łączyć w różne konfiguracje co stwarza nieograniczone możliwości konfiguracji ćwiczeń. Szerokość szczebla to 25 mm, grubość 4mm.
Zestaw zawiera: Drabinki w czterech kolorach, torbę, opracowanie 30 ćwiczeń wraz z video.

 

 

Opinie o produkcie (3)

6 lutego 2016

Świetne rozwiązanie z tymi 4 kolorami. Daje dużo możliwości konfiguracji ćwiczeń.

23 marca 2016

Zakupiłam tę drabinkę i uważam, że jest świetnym rozwiązaniem do prowadzenia zajęć z dziećmi. Cztery kolory pozwalają na wykorzystanie jej do gier i zabaw z różnicowaniem kolorów i miejsca gdzie się znajduje.

3 maja 2016

Doskonały pomysł na drabinkę koordynacyjną. Używam i Polecam.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl